تف سربالا! ماست مالي دروغ با دروغي ديگر – بدون شرح

سوال اين است که آيا آيه الله بي بي سي و فردا و صداي امريکا و ....اين تکذيبيه را نيز پخش ميکنند؟
پايگاه خبري تحليلي انتخاب (Entekhab.ir) : زن دستگير شده، خواهر عطريان‌فر نيست

پس از آنکه سخنگوي نيروي انتظامي از دستگيري يکي از عوامل انفجار حزب جمهوري اسلامي ايران در کشور آلباني خبر داد، پيگيري‌هاي «تابناک» نشان داد اين زن تروريست که هنوز تحويل ايران داده نشده، زهره عطريان فر از اعضاي گروهک منافقين و خواهر محمد عطريان‌فر نيست.

به گزارش «تابناک»؛ سردار منتظرالمهدي سخنگوي نيروي انتظامي به تازگي اعلام کرد که يک تروريست داراي تابعيت ايراني و دخيل در حوادث تروريستي سال 1360 دستگير شده است و در ارتباط با اين مسئله امنيتي حساس توضيح داد: «فرد دستگير شده در آلباني، خانمي بوده است که در بمب گذاري دفتر حزب جمهوري دست داشته است و بنابر اعلان قرمزRed Wanted) ) از سوي پليس اينترپل توسط پليس آلباني دستگيرشده است.»
با وجود آنکه در توضيحات سخنگوي نيروي انتظامي بر جنسيت اين تروريست تاکيد شده بود اما برخي رسانه‌ها به اشتباه در گمانه زني‌هايشان به محمدرضا کلاهي و مسعود کشميري اشاره کردند که از قضا اساساً کشميري در حادثه حزب جمهوري اسلامي ايران نقش نداشت و عامل اصلي حادثه بمب گذاري و به شهادت رساندن شهيدان رجايي و باهنر در دفتر نخست وزيري بود.
در ادامه تمرکز برخي رسانه‌ها به سمت گزينه ديگري رفت و زهره عطريان‌فر از اعضاي ارشد گروهک منافقين و خواهر محمد عطريان‌فر عضو شوراي مرکزي حزب کارگزاران به عنوان تروريستي که در آلباني دستگير شده در گمانه زني‌ها ذکر شده اما بر اساس اطلاعات واصله از منابع مسئول به «تابناک»، اين تروريست «زهره عطريان‌فر» نيز نيست اما عناصر مهم و داراي سوابق جنايي وسيع در ايران است.
زن دستگير شده، خواهر عطريان‌فر نيست
بر اساس اطلاعات دريافتي «تابناک»، ايران از سال‌ها پيش براي گروهي از منافقين که سوابق تروريستي و جنايي سنگيني در ايران داشتند در پليس اينترپل اعلام قرمز کرده بود و جنايات اين اشخاص ذکر شده بود تا کشورهايي که اين اشخاص از آنها تردد مي‌کند، اقدامات امنيتي و قضايي لازم را درباره آنها در دستور کار قرار دهند.
پس از انتقال گروهي از اعضاي منافقين به آلباني، نيروي انتظامي ايران که به رصد فعاليت اين تروريست‌ها در طول سال‌هاي متمادي پرداخته بود، پس از ورود اين تروريست به آلباني، اقدام به شناسايي اين تروريست مي‌کند و از طريق پليس اينترپل به پليس آلباني درباره سوابق جنايي اين تروريست زن اطلاعات لازم را مي‌دهد و خواستار دستگيري اين شخص مي‌شود که پليس آلباني نيز اين تروريست را دستگير مي‌کند اما اين شخص هنوز به ايران تحويل داده نشده است.
........
توضيح:تف سر بالا اصطلاحي است عاميانه در زبان فارسي مدرن. تف سر بالا کنايه‌اي است که واکنش آن به خود فرد برمي گردد يعني نتيجه منفي يک عمل مستقم براي کننده کار (فاعل) مي‌باشد.- دانشنامه آزاد