صارم الدین صادق وزیری وكيل مبارز و سياستمدار مشهور كرد حمله جنایتکارانه موشکی به كمپ لیبرتی را محكوم كرد

حمله جنايتكارانه و زبونانه رژيم زهر خورده و درمانده آخوندي با هشتاد موشك فلق براي نابودي كمپ ليبرتي  در نزديكي فرودگاه  بغداد و كشتار دسته جمعي ساكنان آن كه پناهندگان تحت مسئوليت و حفاظت سازمان ملل مي باشند، با محكوميت قاطع احزاب و گروهها و شخصيت هاي سياسي و فرهنگي و سازمانهاي حقوق بشري ، دبيرل ملل متحد، وزير خارجه امريكا، رئيس سياست خارجي اتحاديه اروپا و ... روبرو گرديد.

صارم الدین صادق وزیری وکیل مبارز و باسابقه در دادگستری ایران و عضو سابق هیات مدیره کانون وکلای دادگستری ایران و سیاستمدار محبوب و مشهور کرد، حملات موشکی بر علیه کمپ لیبرتی و ساکنان آنرا بعنوان جنایت بر علیه بشریت توصیف کرد و شدیدا آنرا محکوم نمود.
این سیاستمدار و حقوقدان کرد، سازمانهای حقوق بشر و دولتهای متعهد را برای دفاع از حقوق و آزادیهای ساکنان لیبرتی فرا خواند.
گفتني است كه همه گروههاي سياسي بر تروريستي بودن اين حمله انگشت گذاشته و خواهان محكوميت گسترده و تحقيق و تحت پيگرد قرار دادن عاملين  اين جنايت ضد بشري شده اند.
رژيم زهر خورده و ترسناك آخوندي كه هوا را بدجوري پس ديد در يك اقدام ابلهانه مسئوليت جنايت خود را مانند گذشته به يكي از گروههاي دست ساز خود« جيش المختار» سپرد و خبر گزاري فارس وابسته به پاسداران رژيم هم يك مصاحبه با مرده اي به نام «واثق البطاط» كه خبر مرگش را يك سال پيش خبرگزاري جمهوري اسلامي رژيم اعلام كرده بود ترتيب داد اما در پي افشاي اين فضاحت در رسانه ها و شبكه هاي اجتماعي آن را برداشت!
اين اوج درماندگي و استيصال رژيم را نشان ميدهد. زيرا به هدفي كه ميخواست نرسيد است. هدفش كشتار جمعي و قتل عام و نابودي مجاهدين بوده است. اما رژيم آخوندها بايد بداند حتي اگر يك مجاهد هم بماند آب خوش از گلويش پايين نخواهد رفت و به مجاهدين مي تواند جنايتكارانه و بزدلانه ضربه بزند اما نابودي مجاهدين  خواب پنبه دانه است.
امروز بر هر ايراني در سرتاسر ايران و جهان و هر انسان شريف و آزاده اي است كه اين جنايت را محكوم و خواستار حسابرسي قاطع از رژيم آخوندي، دولت عراق، دولت آمريكا و سازمان ملل بشود. نمي توان برجنايتهاي رژيم در داخل و خارج ايران چشم پوشيد .